صفحه اصلی دعا ـ بنیاد بین المللی دعادعا درمانی دعا ـ بنیاد بین المللی دعا دعای درمان زگیل
Loading
زگیل، انواع زگیل، زگیل تناسلی، زگیل چیست، درمان زگیل، زگیل مسری، دعای درمان زگیل درمان زگیل
دانلود فایل PDF

دعای درمان زگیل


علىّ بن نعمان گوید: به امام رضا (علیه السلام) عرضه داشتم: فدایت گردم، زگیل‌هاى بسیارى در بدن دارم که باعث ناراحتى من شده، از شما مى‌خواهم چیزى به من یاد دهید که براى رفع آن مفید باشد فرمود: براى هر کدام از آن‌ها هفت دانه جو بگیر و بر هر کدام هفت بار سوره «واقعه» را تا آیه «هباءً منبثا»1 و آیه مبارکه:
(وَيَسْئَلُونَکَ عَنِ الْجِبالِ فَقُلْ يَنْسِفُها رَبِّي نَسْفآ* فَيَذَرُها قاعآ صَفْصَفآ* لاَ تَرى فِيهَا عِوَجآ وَلاَ أَمْتآ).2
«و از تو درباره کوه‌ها مى‌پرسند بگو: پروردگارم آن‌ها را (در قیامت) به طور کامل از هم مى‌پاچد پس آن‌ها را به صورت هموار رها مى‌کند که در آن ناهموارى و کجى نمى‌بینى».
را قرائت کن و بدان بِدَم. آن گاه دانه‌ها را بگیر و هر یک را بر زگیلى بمال. سپس همه را در پارچه روى زمین بریز و با سنگى آن را ببند و در جاى تاریکى بیاویز. علىّ بن نعمان گفت: این دستور را عمل کردم و روز هفتم نگذشته چیزى باقى نماند و مثل کف دستم صاف شده بود. خوب است این کار را در آخر ماه که محّاق است ـ یعنى ماه در هیچ جاى زمین پیدا نیست ـ انجام شود.3

1 . (إِذَا وَقَعَتِ الْوَاقِعَةُ * لَيْسَ لِوَقْعَتِهَا كَاذِبَةٌ * خَافِضَةٌ رَّافِعَةٌ * إِذَا رُجَّتِ الاَْرْضُ رَجًّا *وَبُسَّتِ الْجِبَالُ بَسًّا * فَكَانَتْ هَبَاء مُّنبَثًّا). سوره واقعه: 1 ـ 6.«هنگامی كه آن واقعه (رستاخيز) رخ دهد كه در وقوع آن دروغی نيست پايينآورنده]ی گروهی[ و بالا برنده]ی گروهی[ است. آن گاه كه زمين با تكان سختی لرزانده شود و كوه‌ها ]به تمامی[ خرد و ريز شوند و به صورت غبارى پراكندهگردند».
2 . سوره طه: 105 ـ 107.
3 . طبّ الأئمّه: 109.


Codded & Powered by:سیستم مدیریت محتوای کنز ـ دهکده وب ver 0.2