صفحه اصلیدعا ـ بنیاد بین المللی دعا معرفی منشورات
Loading

شأن نزول دعای جوشن کبیر ـ چاپ جدید
شأن نزول دعای جوشن کبیر ـ چاپ جدید این کتاب شامل شأن صدور و بررسی سند دعای جوشن کبیر همراه با نسخه نفیس خطی به قلم استاد محمد حسین یزدی می باشد.
أدعیة السرّ
أدعیة السرّ این مجموعه شامل 32 دعا می باشد که در شب معراج از جانب خداوند متعال برای موضوعات مختلف به پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله اعطا شده است.
منتخبی از دعاهای دفع بلا + دعای علوی مصری
منتخبی از دعاهای دفع بلا + دعای علوی مصری این کتابچه در دو بخش تنظیم شده است: در بخش اوّل روایات امر به دعا هنگام نزول بلا ذکر شده است
دعاهای سفر
دعاهای سفر این کتابچه در سه بخش تنظیم شده است:
إکسیر اعظم
إکسیر اعظم این کتاب که برای اولین بار منتشر شده است شامل بررسی شخصیت جناب جعفر طیار علیه السلام و نماز ایشان و احکام مربوط به آن می باشد.
زمزمه وصال
زمزمه وصال در این کتاب به بررسی اجمالی سند دعای ندبه و فصل بندی در ده بخش همراه با اصل دعا پرداخته شده است.
چهل دعای عظیم الشأن
چهل دعای عظیم الشأن این کتاب در بر دارنده 40 دعای عظیم الشأن از چهارده معصوم علیهم السلام است که برای برآورده شدن حاجت بسیار مفید و مؤثر می باشد.
کلیدهای نجات (دعاهای امام جواد علیه السلام)
کلیدهای نجات (دعاهای امام جواد علیه السلام) این کتاب شامل 10 دعا از امام جواد علیه السلام می باشد که به عنوان «أدعیة الوسائل إلی المسائل» معروف است.
دعاهای شفا بخش
دعاهای شفا بخش این کتاب با عنوان کامل ترین مجموعه در زمینه دعاهای معصومین علیهم السلام برای شفای امراض جسمی و روحی می باشد.
کلیدهای نجات (منتخب دعاهای امام حسین علیه السلام)
کلیدهای نجات (منتخب دعاهای امام حسین علیه السلام) این کتاب جزئی از مجموعه 14 قسمتی کلیدهای نجات (منتخب ادعیه معصومین علیهم السلام) می باشد.
اعمال روز عاشورا
اعمال روز عاشورا این کتاب که برای اولین بار منتشر شده است کامل ترین مجموعه در زمینه دعاها، زیارات و نمازهای روز عاشورا می باشد.
دعاهای رزق و روزی
دعاهای رزق و روزی کتاب حاضر با نام «دعای رزق و روزی» که به عنوان کامل ترین و مستندترین کتاب در زمینه دعاهای توسعه رزق و روزی می باشد شامل دعاهایی ناب از معصومین علیهم السلام پیرامون این موضوع مهم و حیاتی در زندگی انسان است.
گلچینی از دعاهای برگزیده (تألیف سیّد بن طاووس)
گلچینی از دعاهای برگزیده (تألیف سیّد بن طاووس) کتاب «گلچینی از دعاهای برگزیده» ترجمه المجتنی من الدّعاء المجتبی تألیف رضیّ الدّین علی بن طاووس (رضی الله عنه)
چهل دعای نبوی
چهل دعای نبوی این کتاب برگزیده ای از دعاهای پیامبر اکرم (صلی الله علیه وآله) پیرامون موضوعات مختلفی می باشد. و به مناسبت توهین به ساحت مقدس آن حضرت تهیه و تنظیم گردیده است. و به پنج زبان زنده دنیا در حال ترجمه می باشد.
قرآن صاعد
قرآن صاعد مباحث این کتاب شامل دعاهای قرائت و حفظ قرآن است و برای تمامی محافل و مؤسسات قرآنی قابل استفاده است.
دُرّةُ الرضویّة در شرح زیارت جوادیه
دُرّةُ الرضویّة در شرح زیارت جوادیه زیارت جوادیه از جمله زیارت های مربوط به امام رئوف مولانا علی بن موسی الرضا علیه السلام است که توسط تنها فرزند آن حضرت، امام جواد علیه السلام انشاء شده و تنها زیارتی است که در برخی از فرازهای آن از متن منظوم استفاده شده است و البته در میان زائران و مجاوران حضرتش غریب و بیگانه است
دعاهای ایام هفته به روایت حضرت فاطمه سلام الله علیها
دعاهای ایام هفته به روایت حضرت فاطمه سلام الله علیها بنیاد بین المللی دعا مجموعه «دعاهای ایّام هفته» برگرفته شده از کتاب شریف «البلد الأمین» تألیف عالم ربّانی شیخ ابراهیم کفعمی جبل عاملی رحمه الله را همزمان با ایّام سوگواری حضرت زهرا سلام الله علیها تقدیم سینه سوختگان حریم وصلش می نماید.
کلیدهای نجات 5 جلدی
کلیدهای نجات 5 جلدی این مجموعه که در 5 جلد تهیه و تنظیم گردیده است شامل دعاهایی کوتاه و کاربردی از تمامی معصومین علیهم السلام می باشد.
رمضانیه
رمضانیه این کتاب شامل کلیه دعاهای مربوط به ماه مبارک رمضان همراه با دسته بندی بسیار مناسب می باشد و خواننده را از مراجعه به بقیه کتب دعایی در این باره بی نیاز می کند.
گوهر اعتکاف
گوهر اعتکاف آشنایی با آداب و احکام اعتکاف
ناز و نیاز ـ شرح دعاهای ایام ماه مبارک رمضان
ناز و نیاز ـ شرح دعاهای ایام ماه مبارک رمضان شرح دعاهای ایام ماه مبارک رمضان قطع: وزیری تعداد صفحات: 350
آل یاسین
آل یاسین شرح ادبی زیارت آل یاسین
مجموعه نفیس ادعیه
مجموعه نفیس ادعیه این کتاب مجموعه ای نفیس از چهار نسخه ی خطی مربوط به موزه نسخ خطی دکتر محمد صادق محفوظی می باشد که با همکاری بنیاد بین المللی دعا برای اولین بار منتشر شده و شامل کتابت خطاطانی چون احمد نیریزی، محمد شفیع وصال شیرازی، محمد شفیع تبریزی، محمد حسین یزدی است.
هدایة الزائرین
هدایة الزائرین این کتاب که به زبان عربی و با عنایت دفتر حضرت آیت الله محفوظی منتشر گردیده است شامل مختصری از زندگی‌نامه امام رضا (علیه السلام) می‌باشد. نکته قابل توجه اینست که در این کتاب آنچه که مورد نیاز زائر در حریم قدس رضوی می‌باشد تأمین گردیده است.
ولیّ زمان
ولیّ زمان این مجموعه سه جلدی شامل ترکیب 13 عنوان از کتاب‌های نویسنده محترم حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی شمس‌الدین پیرامون وجود مبارک امام زمان (علیه السلام) می‌باشد که به اهتمام بنیاد بین‌المللی دعا بازتولید شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته.
خطبه غدیر پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله
خطبه غدیر پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله در این کتاب متن خطبه غدیریه پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله همراه با ترجمه‌ای بسیار زیبا و روان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. قطع: جیبی تعداد صفحات: 104 صفحه
خطبه غدیریه امیرالمؤمنین علیه السلام
خطبه غدیریه امیرالمؤمنین علیه السلام این کتاب که شامل تحقیقی جامع پیرامون خطبه غدیریه امیرالمؤمنین علیه السلام می‌باشد به همّت حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی بروجردی به رشته تحریر درآمده و متن خطبه با ترجمه‌ای شیوا در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. قطع: رقعی تعداد صفحات: 48 صفحه
فیض حضور
فیض حضور این کتاب شامل مختصری از زندگانی امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) همراه با زیارت شریفه جوادیه می‌باشد. لازم به ذکر است که زیارت جوادیه، یکی از زیارت‌های امام رضا (علیه السلام) می‌باشد که به انشای فرزند مبارک‌شان امام جواد (علیه السلام) است. قطع: جیبی تعداد صفحات: 48 صفحه
بسته نیایشی بنیاد بین المللی دعا
بسته نیایشی بنیاد بین المللی دعا بسته نفیس نیایشی بنیاد بین المللی دعا شامل ده جلد از کتب دعایی می‌باشد که پیرامون موضوعات مختلف انتخاب گردیده و هدیه مناسبی برای ترویج فرهنگ ناب نیایش می‌باشد.

1
Codded & Powered by:سیستم مدیریت محتوای کنز ـ دهکده وب ver 0.2